Suche Psiastka w różnych smakach, kształtach, i oczywiście wielkościach - od dużych, poprzez średnie aż po treningowe maleństwa. Zdrowe ciastka dla psów z mięsem, warzywami lub owocami, również dla kudłatych alergików (wypiekane na mące ryżowej).
Psiastka zawierają wyłącznie naturalne, specjalnie wyselekcjonowane składniki. Tworzone są według autorskich receptur, na podstawie wiedzy i wieloletniego doświadczenia dietetyka weterynarii, konsultowane z lekarzami weterynarii. Pomyślnie testowane przez najwybredniejszą czworonożną klientelę.

Psiafiny - pyszne, miękkie muffinki, aromatycznie mięsne, warzywne i słodko owocowe. Duże dla dużych lub tych z dużym aptetytem, a mini, w sam raz dla małych pyszczków i smakoszy. Psiastka zawierają wyłącznie naturalne, specjalnie wyselekcjonowane składniki.
Ciastka dla psów tworzone według autorskich receptur, na podstawie wiedzy i wieloletniego doświadczenia dietetyka weterynarii, konsultowane z lekarzami weterynarii. Pomyślnie testowane przez najwybredniejszą czworonożną klientelę.

Psiafiny

 

Z uwagi na specyfikę produktu i konieczność przechowywania w lodówce - psiafinki pookie co ;-) dostępne są wyłącznie z odbiorem osobistym lub dostawą w Warszawie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl