O nas

Psiastkarnia to efekt połączenia miłości i pasji

Zaczęłyśmy kilka lat temu od pieczenia psiastek - najwyższej jakości ręcznie wypiekanych ciastek z najlepszych składników, opartych o specjalne Paula & Matyldareceptury (także hipoalergiczne). Tak powstała Psiastkarnia. Nasze ciastka od początku są wyrazem miłości i sposobem na zapewnienie czworonogom naprawdę zdrowych przysmaków.

Pies jest dla nas najlepszym przyjacielem. Członkiem rodziny. Dbając o niego i jego zdrowie, chcemy mu zapewnić najlepsze, starannie dobrane produkty. Dlatego nasi Klienci znajdują w Psiastkarni wszystko czego potrzebują by dbać o swojego pupila i rozpieszczać go. A ponieważ dbałość o pupila to nie tylko rozpieszczanie jego podniebienia, rozszerzyłyśmy asortyment i usługi.

Z czasem nasza wizja rozrastała się i nabierała coraz wyraźniejszych kształtów miejsca, które będzie skupiało ludzi nam podobnych - kochających swoje psy, chcących zapewnić im doskonałej jakości produkty, aktywnie spędzić czas i spotkać się z osobami o zbliżonych zainteresowaniach.

To unikalne miejsce na psiej mapie Warszawy. Cudowna atmosfera i pozytywna energia sprawiają, że ludzie i psy chętnie do nas wracają.

  

Tworzymy z miłości do psów.
Matylda & Paula

 

Pies jest jedyną istotą na świecie, która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie.
J. Billings

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl