Reklamacje i zwroty

Odstąpienie od zakupu
Masz prawo odstąpić od transakcji w ciągu 15 dni od daty dostarczenia przesyłki bez podania przyczyny. Oznacza to, że zakupiony towar musi zostać do nas wysłany najpóźniej 15 dnia od daty dostarczenia przesyłki (liczy się data nadania).

Aby skorzystać z możliwości odstąpienia, wyślij do nas mail na adres info@psiastkarnia.pl a towar odeślij na adres podany w otrzymanej wiadomości e-mail z potwierdzeniem zwrotu.

Do odsyłanego towaru dołącz wypełniony formularz zwrotu towaru, wskazując numer konta i dane jego właściciela do zwrotu wartości odsyłanych produktów (koszty przesyłki pozostają po Twojej stronie). Odsyłane produkty nie mogą być naruszone, uszkodzone lub nosić innych śladów użycia.
Pamiętaj, aby do odsyłanych produktów dołączyć wypełniony formularz oraz dowód zakupu produktów (np. rachunek lub wydrukowane potwierdzenie realizacji zamówienia otrzymane mailem). 


Reklamacja
Reklamacji podlega towar uszkodzony, niezgodny z opisem lub noszący wady techniczne. Aby zgłosić reklamację, skontaktuj się z nami mailowo pod adresem info@psiastkarnia.pl
Do zgłoszenia reklamacji również niezbędny będzie dowód zakupu.
W przypadku dostawy Pocztą Polską, reklamacje dotyczące braków i uszkodzeń towaru, będziemy rozpatrywali wyłącznie na podstawie protokołu szkody sporządzonego kuriera/ listonosza. Pamiętaj więc, aby sprawdzać paczki zaraz po odebraniu, w jego obecności.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl